• بیمه های طرف قرارداد بیمارستان نور شهریار

  جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه بیمه های طرف قرارداد مراجعه نمایید
 • آیا بخش پرتونگاری و آزمایشگاه به صورت شبانه روزی ارائه خدمت می کنند؟

  بله. آزمایشگاه و رادیولوژی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی نور شهریار به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مراجعین محترم میباشند.
 • چه خدمات پاراکلینیکی در بیمارستان نور شهریار ارائه می گردد؟

  آزمايشگاه طبي، آزمايشگاه پاتولوژي، راديولوژي، سي تي اسكن، داپلر عروق، آندوسكوپي، برونكوسكوپي، اسپيرومتري، تست ورزش، ، خدمات پوست و مو و زیبایی، اكوكارديوگرافي، الكتروكارديوگرافي، مانيتورينگ، خدمات تشخيص طب هسته اي، سنگ شكن، طب فیزیکی و توانبخشی، شنوايي سنجي، بینایی سنجی، همودياليز مزمن و اورژانس، , ...
 • ساعت ملاقات بخش های بستری و بخش های ویژه چه زمانی می باشد؟

  ساعت ملاقات بیماران همه روزه 14:00 الی 15:00 بعدازظهر می باشد
 • مدارک لازم جهت بستری بیماران کدامند؟

  جهت بستری کارت شناسایی معتبر و همراه داشتن کارت ملی ضروری می باشد. در صورت استفاده از بیمه مدارک بیمه مورد نظر نیز لازم می باشد.
 • نوبت گرفتن از درمانگاه بیمارستان نور شهریار به چه صورت می باشد؟

  جهت دریافت نوبت با تلفن گویای 02154121 تماس حاصل نمایید و با فشردن کلید 1 به نوبت دهی درمانگاه متصل شده و با ثبت شماره همراه و انتخاب زمان مورد نظر نوبت خود را دریافت نمایید

درباره بیمارستان نور شهریار

#

این بیمارستان، اینک امیدوار است که با ایجاد سطح خدمات درمانی تخصصی در کلیه زمینه های پزشکی، خود را در زمره بیمارستان های تراز اول کشور جای دهد. بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی سبب فراهم آمدن محیطی گردیده که ارائه خدمات فوق تخصصی از قبیل جراحی قلب را نیز به بهترین نحو ممکن می‌سازد. سیستم بازیافت پروژه مذکور که در دو سطح فاضلاب و زباله طراحی گردیده است با توجه به پیش بینی‌های انجام شده در دفع زباله و فاضلاب نوید بیمارستان سبز (رعایت نکات بهداشتی جهت حفظ محیط زیست) را به دنبال خواهد داشت.

اطلاعات تماس

آدرس :

شهریار،‌ میدان سپاه، بلوار خبرنگار، شهرک صدف، بیمارستان تخصصی نور شهریار

تلفن تماس 65577001-021 ، 65577005-021

پست الکترونیکinfo@noorhospital.ir