• به منظور تکمیل بانک اطلاعات ذخیره منابع انسانی

  #
  1399/02/27
  بیمارستان نور شهریار به منظور تکمیل بانک اطلاعاتی منابع انسانی اقدام به دریافت رزومه علاقه مندان می نماید خواهشمند است درخواست همکاری خود را ثبت نمایید
  کارشناس و کارشناسی ارشد در حوزه منابع انسانی ترجیحا آشنا به کارگزینی بیمارستان


  متصدی پذیرش و اطلاعات سابقه کار در مراکز درمانی و یا پذیرش هتل


  حسابدار حداقل لیسانس،مسلط به کار با نرم افزار حسابداری،حداقل 5 سال سابقه کار انبار،خزانه،حقوق و دستمزد،ترجیحا سابقه کار در مراکز درمانی


  کمک پرستار دیپلم،دارای مدرک کمک پرستاری یا بیماربری از مراکز معتبر وزارت بهداشت،حداکثر سن 30 سال اطلاعات بیشتر...
 • بیمارستان سفید

  #
  1399/01/31
  به بیمارستانی اطلاق می گردد که بر اساس پایش های وزارت بهداشت و اقدامات پیشگیرانه بیمار مبتلا به کرونا در آن بستری نمی گردد.
  بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی نور شهریار بر اساس پایش های وزارت بهداشت جزء بیمارستانهای سفید میباشد.. به جهت حفظ سلامتی بیماران‌ غیر کرونایی مراجعه کننده به بیمارستان،یک ساختمان مجزا از ساختمان اصلی بیمارستان در ضلع جنوبی ،جنب پارک صدف را به طور تخصصی جهت بیماران مشکوک و مبتلا به کرونا راه اندازی نموده،تا ضمن رسیدگی دقیق به بیماران مذکور.. وضعیت بیمارستان سفید را حفظ نموده و با آرامش خاطر به سایر بیماران معمول مراجعه کننده ارائه خدمت نماید.. ما برای حفظ سلامتی شما آماده خدمت هستیم. اطلاعات بیشتر...
 • تست آنلاین کرونا

  #
  1398/12/12
  آیا من کرونا دارم؟ آیا باید به بیمارستان مراجعه کنم؟
  در وضعیت همه‌گیری کرونا یکی از مشکلات اصلی، مراجعه بی‌مورد به مراکز درمانی است. چرا که هم باعث آلودگی جدید شده و هم امکان خدمت‌رسانی به افراد نیازمند را پایین می‌آورد.
  در عین حال ممکن است علایمی پیدا کنیم که به ابتلای کرونا شک داشته باشیم. در این صورت راهکار چیست؟
  این برنامه تلاش می‌کند با مطرح کردن چند پرسش پزشکی به یک تصمیم بالینی برسیم: آیا هم اکنون نیاز یه مراجعه به پزشک و مراکز درمانی دارم یا نه؟
  ** توجه: الگوریتم‌های این برنامه با همکاری اساتید و نظارت سازمان نظام پزشکی تهیه شده اما نباید نتایج آن را به صورت ۱۰۰ درصد قابل اتکا بدانید.
  شروع تست آنلاین کرونا اطلاعات بیشتر...
 • پايان ارزشيابي بيمارستان نور شهریار

  #
  1398/11/20
  اعتباربخشی بيمارستان نور شهریار در دو روز كاري در مورخ 20 بهمن ماه و با بررسي كليه محورها و سنجه هاي اعتبار بخشي توسط ارزيابان خبره با آشنايي كامل با مباحث مربوطه انجام پذيرفت. اميدواريم با ادامه اين روند بتوانيم در راستاي ارتقاء مستمر كيفيت خدمات تشخيصي، درماني و مراقبتي ايمن با بيشترين سطح رضايتمندي گيرندگان خدمت گامي مؤثر برداريم. اطلاعات بیشتر...
 • شروع اعتبار بخشي سال 1398 بيمارستان نور شهریار

  #
  1398/11/19
  ارزيابي بيمارستان تخصصی و فوق تخصصی نور شهریار در مورخ 19 بهمن ماه سال جاری توسط ارزیابان دانشگاه علوم پزشكي ایران و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی آغاز گرديد. اطلاعات بیشتر...
 • ویروس کرونا: پیشگیری و دانستنی‌های ضروری

  #
  1398/11/10
  در اواخر ماه دسامبر سال ۲۰۱۹، ویروس جدیدی با نام «کرونا» در یکی از شهر‌های کشور چین شیوع پیدا کرد و طی چند روز به کشورهای متعددی گسترش یافت. توصیه های مدیر گروه بیماری های عفونی دانشگاه علوم پزشکی ایران در این زمینه به شرح زیر می باشد.
  به نقل از روابط عمومی دانشکده پزشکی : با توجه به شیوع ویروس جدید کرونا در جهان، دکتر مهشید طالبی طاهر؛ استاد و مدیر گروه بیماریهای عفونی درگفتگو با روابط عمومی دانشکده پزشکی توضیحات کاملی ارائه کرد. شرح این توضیحات در زیر قابل مشاهده است .
  عفونت با ویروس های خانواده کورونا ویریده منجر به عفونتهای تنفسی ملایم می شود، اما اپیدمی با SARS-CoV, MERS-CoV نشان داده که ویروس های این خانواده تمایل به ایجاد بیماریهای جدی دارند. این ویروس های جدید از پستانداران (شتر-خفاش)به انسان منتقل می شوند . در دسامبر 2019 یک ویروس جدید از این خانواده( (2019-nCoV باعث ابتلا انسان ها به پنومونی در چین شد که بعد از آن در چندین کشور دیگر نیز گزارش گردید. اکثر بیماران در تماس با محل فروش حیوانات دریایی و دیگر حیوانات بودند((zoonotic.
  درتماس با قطرات تنفسی ایجاد شده با عطسه و سرفه، لمس وسایل آلوده به ویروس و سپس لمس چشم ها و بینی و دهان، تماس با حیوانات آلوده و خوردن گوشت خام و نیمه پخته از راههای شناخته شده کسب ویروس می باشند. در صورت سفر به مناطق آلوده و تماس با بیماران بویژه درکارکنان بهداشتی شانس انتقال بیشتر می شود.
  در یک مطالعه جدید در چین برروی 425 مورد تایید شده عفونت با این ویروس نشان داده شده که سن متوسط بیماران 59 سال بوده، 56% مرد بودندو دوره کمون بیماری 5.2 روز بوده است. در این مطالعه نشان داده شده که انتقال ویروس از انسان به انسان در تماس نزدیک رخ داده است.
  دوره کمون بیماری 2-14 روز می باشد و علایم بیماری شامل تب، سرفه و تنگی نفس می باشد. رادیوگرافی قفسه سینه ارتشاح دو طرفه را نشان می دهد. تا کنون در موارد گزارش شده 25%علایم شدید داشته اند.
  در فصل زمستان در نیمکره شمالی آنفلونزا شایع می باشد ولی در صورت شرایط زیر باید بفکر کوروناویروس جدید بود.
  اطلاعات بیشتر...
 • راه اندازی بخش سنجش تراکم استخوان بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی نور شهریار

  #
  1398/11/07
  قابل توجه کلیه مراجعین محترم :
  راه اندازی بخش سنجش تراکم استخوان بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی نور شهریار با برند HOLOGIC از کشور آمریکا برترین برند سنجش تراکم استخوان
  _ اندازه گیری تراکم استخوان کل نقاط بدن (ستون مهره ها، لگن، مچ دست و ران و...)
  _ اندازه گیری چربی کل بدن بصورت ویژه
  _ روش دیجیتالی DEXA
  _ با کمترین دوز اشعه
  _ غیر تهاجمی و بدون درد
  اطلاعات بیشتر...
 • جراحی خارج کردن تومور مغزی (مننژیوم)

  #
  1398/10/25
  جراحی خارج کردن تومور مغزی (مننژیوم) توسط جناب آقای دکتر عبدالقیوم بفکین متخصص جراحی مغز و اعصاب و کادر ویژه اتاق عمل بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی نور شهریار انجام گرديد.
  بیمار خانمی 54 ساله با تشنج و ضعف اندام های سمت چپ به اورژانس بیمارستان نور شهریار مراجعه و اقدامات اولیه جهت انجام MRI در همین مرکز صورت گرفت، در بررسی های MRI یک توده بسیار بزرگ داخل مغز رویت گردید.
  بعد از آمادگی اولیه، بیمار در اولین فرصت جهت عمل به اتاق عمل ارجاع داده شد و توده با موفقیت خارج ،و بیمار با حال عمومی خوب ترخیص گردید. اطلاعات بیشتر...
 • برگزاری مراسم گرامیداشت روز پرستار با حضور مدیر عامل محترم و مسوولین محترم و پرسنل بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی نور

  #
  1398/10/11
  پرستاری، بالی است برای پرواز در آسمان رضایت خدا
  مراسم تقدیر و گرامیداشت روز پرستار و ولادت با سعادت بزرگ پرستار صحنه کربلا حضرت زینب کبری (س) با حضور مدیر عامل و سایر مسئولین محترم و نیز پرسنل بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی نور در محل سالن آمفی تئاتر برگزار گردید.
  اطلاعات بیشتر...
 • انجام عمل لاپاراتومی شکم

  #
  1398/09/18
  جراحی لاپاراتومی شکم توسط جناب آقای دکتر رضا فرمانبردار متخصص جراحی عمومی و کادر اتاق عمل بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی نور شهریار انجام گرديد.
  بیمار خانم 38 ساله با دردهای چند روزه شکم و تهوع و استفراغ به بیمارستان مراجعه نمود که پس از برررسی ها توده ای بزرگ با ابعاد ۲۰ - ۲۵ سانتی متر در شکم و نیز سنگ های متعدد در کیسه صفرا مشاهده گردید. بنابراین بیمار کاندید جراحی لاپاراتومی گردید.
  توده و کیسه صفرا با موفقیت خارج گردید.
  برای اخذ نوبت و دریافت مشاوره با شماره ۰۲۱-۵۴۱۲۱تماس حاصل فرمایید. اطلاعات بیشتر...
 1 2 3 4 5  ...  

درباره بیمارستان نور شهریار

#

این بیمارستان، اینک امیدوار است که با ایجاد سطح خدمات درمانی تخصصی در کلیه زمینه های پزشکی، خود را در زمره بیمارستان های تراز اول کشور جای دهد. بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی سبب فراهم آمدن محیطی گردیده که ارائه خدمات فوق تخصصی از قبیل جراحی قلب را نیز به بهترین نحو ممکن می‌سازد. سیستم بازیافت پروژه مذکور که در دو سطح فاضلاب و زباله طراحی گردیده است با توجه به پیش بینی‌های انجام شده در دفع زباله و فاضلاب نوید بیمارستان سبز (رعایت نکات بهداشتی جهت حفظ محیط زیست) را به دنبال خواهد داشت.

اطلاعات تماس

آدرس :

شهریار،‌ میدان سپاه، بلوار خبرنگار، شهرک صدف، بیمارستان تخصصی نور شهریار

تلفن تماس 65577001-021 ، 65577005-021

پست الکترونیکinfo@noorhospital.ir