08 مرداد

  کسب رتبه یک در اولین دوره اعتباربخشی

  در اولین دوره اعتباربخشی در سال اول بهره برداری بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی نور شهریار، با کسب رتبه یک خوش درخشیدیم.
  با یاری خداوند متعال و تلاش شبانه روزی مدیران، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی نور شهریار موفق به کسب رتبه یک در اعتباربخشی شده است. این رتبه معرف یک بیمارستان معتبر با حضور متخصصین و پزشکان فوق تخصص در فضایی استاندارد و ایمن، بوده که مسیری برای ارائه خدمات تشخیصی و درمانی با بالاترین سطح کیفی به هموطنان عزیز می باشد.
  اعتباربخشی به معنی ارزیابی سیستماتیک مراکز ارائه خدمات سلامت با استانداردهای مشخص است. استانداردهایی که بر بهبود مداوم کیفیت ، محوربودن بیمار و بهبود امنیت بیمار و کارکنان تأکید دارد «اعتباربخشی » برای تشریح کیفیت خدمات بهداشتی درمانی و به عنوان مبنای تفکر آن به کار گرفته می شود.خط مشی مراقبت های سلامت و درک آنچه به کیفیت مراقبت مربوط می شود و تمرکز برروی اصول بنیادی برای یکپارچه نمودن توسعه سیستم بهداشت و درمان و پویا نمودن آن، اساس ( اعتباربخشی ) راتشکیل میدهد.
  یکی از اهداف اصلی اعتباربخشی تامین، حفظ و ارتقای ایمنی بیمار، همراهان و کارکنان می باشد. بارزترین حقوق انسان ها حق ایمن بودن از خطرات و آسیب ها، هنگام دریافت خدمات است.
  بیمارستان فوق تخصصی نور شهریار این موفقیت را به کلیه همشهریان عزیز و پرسنل و همکاران محترم تبریک عرض می‌نماید.

  #

درباره بیمارستان نور شهریار

#

این بیمارستان، اینک امیدوار است که با ایجاد سطح خدمات درمانی تخصصی در کلیه زمینه های پزشکی، خود را در زمره بیمارستان های تراز اول کشور جای دهد. بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی سبب فراهم آمدن محیطی گردیده که ارائه خدمات فوق تخصصی از قبیل جراحی قلب را نیز به بهترین نحو ممکن می‌سازد. سیستم بازیافت پروژه مذکور که در دو سطح فاضلاب و زباله طراحی گردیده است با توجه به پیش بینی‌های انجام شده در دفع زباله و فاضلاب نوید بیمارستان سبز (رعایت نکات بهداشتی جهت حفظ محیط زیست) را به دنبال خواهد داشت.

اطلاعات تماس

آدرس :

شهریار،‌ میدان سپاه، بلوار خبرنگار، شهرک صدف، بیمارستان تخصصی نور شهریار

تلفن تماس 65577001-021 ، 65577005-021

پست الکترونیکinfo@noorhospital.ir