X

گردشگری سلامت

گردشگری سلامت (IPD)

معرفی توریسم درمانی
توریسم درمانی یا به عبارت دیگر گردشگری پزشکی سفری است که با هدف درمان در کشور مقصد انجام می‌شود. یکی از دلایل این نوع درمان، عدم وجود شیوه‌های درمانی مشابه در کشور مبدأ است. علاوه بر این، در برخی موارد برای اقتصادی‌تر شدن درمان نیز توریسم درمانی صورت می‌گیردبا توجه به پایین بودن تعرفه‌های پزشکی در ایران نسبت به سایر کشورهای غربی و ارائه خدمات پزشکی با کیفیت بالا، بیمارستان نور در جلب بیماران کشورهای اروپایی و آسیایی اماده ارائه خدمات درمانی می باشد.

 

مشاوره حضوري و مجازي با پزشك واحد بيماران بين الملل به منظور رفاه بیماران بین‌المللی، امکاناتی نظیر موارد زیر در داخل بیمارستان فراهم شده است:


(مترجم زبان‌های انگلیسی، عربی و ترکی/ کارمندان مسلط به زبان انگلیسی/ تاکسی سرویس /  بانک / امداد آمبولانس / اتاق‌های اختصاصی/ امکان سفارش انواع غذا /نمازخانه/کافی‌شاپ/خشکشویی)


- ارائه خدمات VIP: ( پذیرایی ویژه)
- امكان برقراري ارتباط با پزشك IPD بعد از ترخيص
- دسترسي به اينترنت
- صدور كارت همراه
- سفارش غذاي خارج از منو
- حمل و نقل مطمئن داخل شهري
- دسترسي به صرافي مطمئن
- دريافت خلاصه پرونده پزشكي و صورتحساب  بيمار به زبان انگليسي در زمان ترخيص
- حضور پرستاران عرب زبان
- امكان اخذ هزينه درمان به دلار در صندوق بيمارستان

 

 

درباره بیماستان نور شهریار:

این بیمارستان، اینک امیدوار است که با ایجاد سطح خدمات درمانی تخصصی در کلیه زمینه های پزشکی، خود را در زمره بیمارستان های تراز اول کشور جای دهد. بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی سبب فراهم آمدن محیطی گردیده که ارائه خدمات فوق تخصصی از قبیل جراحی قلب را نیز به بهترین نحو ممکن می‌سازد. سیستم بازیافت پروژه مذکور که در دو سطح فاضلاب و زباله طراحی گردیده است با توجه به پیش بینی‌های انجام شده در دفع زباله و فاضلاب نوید بیمارستان سبز (رعایت نکات بهداشتی جهت حفظ محیط زیست) را به دنبال خواهد داشت

آدرس :

شهریار،‌ میدان سپاه، بلوار خبرنگار، شهرک صدف ، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی نور شهریار

کدپستی :

3354684414

تلفن :

10 - 02165577001

فاکس :

1112 داخلی 02165577001

دی ان ان