X

سخن مدیرعامل

درباره بیمارستان / سخن مدیرعامل
سخن مدیرعامل

 

بسمه تعالی

 

سلامتی همواره یکی از مهم ترین دغدغه های بشر بوده است. ایران زمین همواره از هزاران سال پیش در علوم طبی سرآمد بوده و حکیمان حاذقی از جمله ابوعلی سینا، ابوریحان بیرونی ، محمد ابن ذکریای رازی و ابن ربن طبری و ... هر یک سهم بسزایی در پیشرفت علم پزشکی داشته اند.

در دنیای امروز نیز اهمیت بهداشت و درمان بیش از هر زمان دیگری ثابت گردیده است و عملکرد این حوزه نقش بسزایی در ارتقا سطح سلامت جامعه، پیشرفت اقتصاد و رضایت جامعه دارد.

متاسفانه در حال حاضر، در کشور ما، خدمات درمانی و تخت های بیمارستانی متناسب با جمعیت نمی باشد و مردم برخی مناطق دسترسی کافی به این امکانات ندارد.

شهرستان شهریار با جمعیتی حدود 800.000 نفر در مجاورت شهرستان هایی مانند رباط کریم، ملارد ، شهر قدس، اندیشه می باشد که جمعیت آنان به طور کل از برخی استان های کشور نیز بیشتر می باشد. اما با این حال تعداد مراکز درمانی در این مناطق بسیار کم بوده و همان مرکز اندک نیز دارای امکانات تخصصی و فوق تخصصی نمی باشند.

لذا جمعی از پزشکان منطقه در سال 1388 گرد هم آمده و بمنظور کاهش مشکلات مردم در حوزه بهداشت و درمان، اقدام به ساخت بیمارستان خصوصی تخصصی و فوق تخصصی نور شهریار نمودند.

علیرغم مشکلات موجود و سختی های این مسیر، موسسین این بیمارستان با کمک و همراهی مردم و نهادهای منطقه، در سال 1395 موفق به افتتاح این پروژه بزرگ شدند. هم اکنون با گذشت بیش از چند سال از افتتاح، این بیمارستان سالانه به هزاران نفر از مردم منطقه  ارائه خدمت می نماید.

اینک تیم مدیریتی بیمارستان نور امیداور است با استفاده ار دانش  پزشکان حاذق، تجهیزات پیشرفته دنیا و همراهی پرسنل مجرب و دلسوز، سهم بسزایی در ارتقا سلامت جامعه داشته باشد و خود را در زمره بیمارستان های تراز اول کشور جای دهد.

در پایان آنچنان که امام جعفر صادق (ع) فرمودند "العافیة اَجملٌ عَطاء" ، "سلامتی بهترین نعمت های خدادای است". از خداوند متعال برای شما هم میهنان عزیز آرزوی سلامتی و تندرستی دارم.

 

                         دکتر محمود کرباسفروشان

                                     عضو هیئت مدیره و مدیرعامل

درباره بیماستان نور شهریار:

این بیمارستان، اینک امیدوار است که با ایجاد سطح خدمات درمانی تخصصی در کلیه زمینه های پزشکی، خود را در زمره بیمارستان های تراز اول کشور جای دهد. بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی سبب فراهم آمدن محیطی گردیده که ارائه خدمات فوق تخصصی درمانی و مراقبتی را نیز به بهترین نحو ممکن می‌سازد. 

اطلاعات تماس:

آدرس :شهریار،میدان سپاه،بلوار خبرنگار،شهرک صدف،بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی نور شهریار

کدپستی : 3354684414

تلفن گویا: 54121-21(98+) _ 10-65577001-21(98+)

فاکس : 65577001-21(98+) داخلی 112

دی ان ان